שלח לחבר

חדשות

בני ינאי, צילום: freepik
בני ינאי
27/04/2021, כתיבת מומחים

בני ינאי הוא יזם מוכשר במיוחד, ובעל חזון ייחודי, כזה המכיר את צורכי החברה כולה. מאדם רגיל כמו כולנו, הפך ינאי, עם השנים, לפרויקטור בכיר בכל מקום בו הוא דורך. במאמר זה, נרצה להבין טיפה יותר על פועלו הרב של האיש המיוחד הזה.

בני ינאי |

לא סתם הגיע ינאי לאן שהגיע. הוא מוכשר מאוד בכל תפקיד שנקרא לפתחו וחברות גדולות במשק הישראלי מכירות את העובדות הללו ומבינות שאם הם רוצות להרים את קרנם ולהיות הרבה יותר ממה שהן עכשיו, הן צריכות מעט מעצותיו של ינאי.

כדי להבין טוב יותר את פועלו וכישרונותיו של האיש בכל מה שקשור ליזמות, נבין קודם מהי יזמות שבה הוא מתמחה;

מהו יזם – בני ינאי |

יזם, מוגדר על ידי הסיכון האישי שהוא לוקח על עצמו בחיפוש אחר עסק חדש, חדשנות או צורה אחרת של מפעל או פיתוח אזורי. בתמורה ללקיחת סיכון זה, הוא מרוויח לרוב באופן משמעותי ביותר מהצלחת היזמות אותה לקח.

יש ויכוח לגבי ההגדרה המדויקת של יזם. לחלקם, ההגדרה הרחבה כוללת כל מי שעובד עבור עצמו. לאחרים יש נקודת מבט מצומצמת יותר, דבר המצביע על כך שיזם לא יעבוד רק באופן עצמאי עבור עסק משלו, אלא שהעסק שלו חייב לכלול גם חדשנות ומנהיגות.

איך עובדים יזמים כמו בני ינאי |

יזמים, בדיוק כמו בני ינאי, הם היבט חשוב בכלכלה. הם עוזרים לדרבן צמיחה על ידי לקיחת סיכונים ברעיונות חדשניים. הסיכויים להצלחה אולי לא מבטיחים במיוחד, אך אם הם יצליחו, כך הם ידחפו את הענפים קדימה באופן דרמטי.

יזמים צריכים להתגבר על מכשולים, כולל אתגרי מימון, עובדים וארגונים, כאשר הם שואפים אחר מטרותיהם.

מאפייני יזם מצליח |

בחינת המאפיינים המשותפים ליזם מצליח כמו בני ינאי, עשויים לעזור בהסבר על דרך העבודה של יזמים. בין אם אדם נולד להיום יזם ובין אם יפתח תכונות אלו בדרך, יש דמיון בין אלה שהצליחו ביזמותם.

תשוקה |

שוחחו עם יזמים מצליחים וכמעט תמיד, תשמעו את המילה תשוקה, כאשר הם מתארים את מה שהם עושים. בעקבות התשוקה שלהם, הם מנבאים וסוללים את דרכם טוב יותר להצלחה.

חשיבה עצמאית |

יזמים חושבים, לעתים, מחוץ לקופסה ולא מושפעים מאנשים אחרים העשויים להטיל ספק ברעיונותיהם. קשה להצליח בכל דבר, אם אינכם מאמינים בתוצאה טובה. יזמים הם חולמים ומאמינים שרעיונותיהם אפשריים.

 

הרשמה לניוזלטר
באפשרותכם להירשם לניוזלטר תקדין ולהתעדכן באופן יומי בחדשות המשפטיות החמות ביותר, בתקצירי פסקי הדין החשובים ביותר שניתנו לאחרונה, בעידכוני החקיקה ובעוד מידע חשוב. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את כתובת הדוא"ל שלכם ותקבלו את הניוזלטר לתיבת הדואר שלכם.
הרשם עכשיו
תקדין
תקדין בטוויטר
/HashavimCmsFiles/images/banners/banner-commit.jpg
17 | S:195
קומיט וכל טופס במתנה