שלח לחבר
דף הבית > עדים מומחים

עדים מומחים

יובל זילברשטיין
2
רואי חשבון
יובל זילברשטיין
סה''כ הליכים בתקדין
בהם השתתף המומחה - 37

רו"ח יובל זילברשטיין שותף מייסד ומנכ"ל בפירמת הייעוץ פרומתאוס. הפירמה מונה 20 שותפים ועובדים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. רו"ח זילברשטיין הינו מומחה בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון בביצוע הערכות שווי, ניתוח דוחות כספיים וביצוע עבודות ייעוץ כלכלי מסוגים שונים ומגוונים ברמת מורכבות גבוהה עבור משרדי ממשלה, חברות, ארגונים, מוסדות ציבוריים ועסקים במגוון רחב של ענפי משק.
לרו"ח זילברשטיין תואר מוסמך בהצטיינות במנהל עסקים (התמחות במימון, בנקאות ויזום עסקים) מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים והוא בוגר החוג לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים.
לפני ייסוד פרומתאוס, שימש כשותף מייסד והכלכלן הראשי בפירמת הייעוץ גיזה זינגר אבן בע"מ. במסגרת תפקידיו ביצע מאות הערכות שווי וניתוחים כלכליים של חברות עסקיות והכין חוות דעת מומחה לבתי משפט, לרבות חוות דעת מומחה על פי מינוי מטעם בית המשפט, בין היתר בתחומים של ניתוח דוחות כספיים והערכת שווי חברות.
לפני כן שימש כרואה חשבון בכיר בפירמת ראיית החשבון PWC, אחת מארבע פירמות ראית החשבון הגדולות בעולם ("ה-("Big 4.
רו"ח זילברשטיין חבר בלשכת רואי החשבון בישראל ומעביר הרצאות והשתלמויות לחברי לשכת רואי חשבון וארגונים מקצועיים וחברות עסקיות בתחומי הערכת שווי וניתוח עסקי. בנוסף חבר בפורום שווי הוגן של המרכז הבינתחומי, חבר בוועדת הערכות שווי של לשכת רואי חשבון בישראל, חבר באיגוד הישראלי לכלכלנים עסקיים וחבר בוועדת המסים של האגודה הישראלית להערכות שווי ומרצה במספר מוסדות אקדמיים מובילים בתחומים אלו. כמו כן, פרסם מאמרים מקצועיים ב"ביטאון רואי חשבון", ב"תאגידים - כתב עת משפטי לענייני תאגידים, ניירות ערך והגבלים עסקיים", "רבעון לבנקאות" ובעיתונות הכלכלית.
רו"ח יובל זילברשטיין מונה על ידי שופטי בית המשפט הכלכלי ליועצם הכלכלי בתיקים מורכבים רבים, וזוכה להערכה רבה. כך למשל, כבוד השופט כבוב ציין באחד מפסקי הדין את חוות הדעת שהוכנה על ידי רו"ח זילברשטיין וכתב כי היא "מקיפה ומנומקת לעילא" ובהמשך ציין כי מדובר ב"עבודה מקצועית ויסודית לעילא" (פסק דין פרחי נגד אטלס, סעיף 52 ). בפס"ד אחר, כתב כבוד השופט כבוב כי עבודתו של יובל זילברשטיין היתה "מקצועית, ברורה ומנומקת" (פס"ד כהן נגד כהן, סעיף 7).
צוות פרומתאוס ייעוץ כלכלי מתמחה בליווי עסקי-כלכלי בקשר עם הליכים משפטיים ורגולטוריים, כולל הכנת חוות דעת כלכליות ועסקיות ומתן עדות מומחה. מנכ"ל הפירמה, רו"ח יובל זילברשטיין, מנהל את הפעילות ומופיע בבתי משפט כעד מומחה.

ציון לקוחות
דירוג איכות
דירוג מחיר
חוות דעת אחרונות של לקוחות
לחוות דעת נוספות >>
ת"א (ראשון לציון) 28356-03-15 - מ. ברוכים ובניו בע"מ נ' מדינת ישראל - אגף המכס ומע"מ
כבוד השופט רפי ארניה
פסק דין
תביעה לסעד הצהרתי בגדריה התבקש בית המשפט להצהיר על ביטול הודעות חיוב בסך כולל (קרן) של 662,226 ₪, ששלחה הנתבעת לתובעת בגין המכס החל על טובין שייבאה התובעת, בהתאם לפירוט הבא:
העובדות אשר אינן שנויות במחלוקת
18/8/2019
תנ"ג (תל אביב) 14612-06-17 - ס.ב. ניהול מקרקעין בע"מ נ' תינהב חברה לבניה ופיתוח (1990) בע"מ
כבוד השופט מגן אלטוביה
פסק דין
לפני בקשה לאישור תביעה נגזרת בשם מגדל השעון ביפו בע"מ (להלן: "החברה").
המבקשת מחזיקה ב - 20% מהון המניות המונפק של החברה, בעוד המשיבה מחזיקה ביתר מניות החברה ומנהלת את ענייני החברה שעיקרם אחזקה והשכרה של בניין דירות בבעלותה.
12/8/2019
ת"א (תל אביב) 34375-12-18 - גבאי מניבים ופיתוח בע"מ נ' כונס הנכסים הרשמי - מחלקת תאגידים
כבוד השופט חאלד כבוב, סגן נשיא
חלטה
פתח דבר
לפניי בקשה להורות על כינוס אסיפה כללית של בעלי המניות בחברת גבאי מניבים ופיתוח בע"מ (להלן: "גבאי מניבים" או "החברה") לצורך אישור תוכנית הסדר שלפיה תרכוש את מניותיה שמוחזקות על ידי המחזיקים מקרב הציבור (לא כולל את המניות שבבעלות החברה הבת אנגל ג'נרל דיבלופרס בע"מ (להלן: "אנגל ג'נרל")), וכן כי 167,816 מניות של החברה המוחזקות בידי חברת אנגל ג'נרל תתבטלנה. בכך מעוניינת החברה שלאחר הרכישה העצמית האמורה, תימחקנה מניותיה מהמסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ (להלן: "הבורסה"), והיא...
1/7/2019
ת"א (באר שבע) 68958-11-16 - טבת סרטים בע"מ נ' מועצה אזורית תמר
כבוד השופט יעקב דנינו
הנני מורה בזאת על מינויו של רואה החשבון יובל זילברשטיין, מרח' קרמניצקי 14 תל אביב, טל': 03-5617801, 052-5981112 כמומחה מטעם בית המשפט (להלן: "המומחה").
מבלי לגרוע בתוקף טענת הנתבעות, לפיה המיזם המשותף מושא התביעה נזנח על ידי הצדדים, וממילא, כי אין התובעות זכאיות לפיצוי כלשהו בגין אובדן רווחים, המומחה יפעל לבחון מהו אומדן הרווח שהיה צפוי מהמיזם, ככל שהיה מוקם, בהתאם למועדים הנקובים בסעיף 68(ג) ובסעיף 68(ד) לכתב התביעה.
בכלל זאת, המומחה יחווה דעתו ביחס להיתכנות הכלכלית של המיזם, על יסוד...
6/6/2019
רשימה מלאה >>
תקדין
/HashavimCmsFiles/images/banners/banner-commit2022.jpg
17 | S:63
קומיט וכל טופס במתנה