שלח לחבר
דף הבית > חדשות משפטיות > פיצוץ בצנרת בדירה שכורה? כך תתמודדו עם הסיטואציה

חדשות

פיצוץ בצנרת בדירה שכורה? כך תתמודדו עם הסיטואציה, צילום: :freepik
פיצוץ בצנרת בדירה שכורה? כך תתמודדו עם הסיטואציה
15/02/2021, כתיבת מומחים

פיצוץ בצנרת יכול להתרחש בכל דירה, וזה לא בהכרח קשור למצב של הצנרת. הפיצוץ יכול להיגרם כתוצאה מבלאי או כתוצאה מחבלה של הדיירים עצמם. כך שאתם צריכים להכין את עצמכם לכל תרחיש, וכמובן לדעת מה לעשות. אך כיצד תוכלו להתמודד עם פיצוץ בדירה שכורה? הרי הדירה היא לא הדירה שלכם. חברת א.מ איתור נזילות היא מהחברות המובילות בתחום, והיא תשמח לסייע לכם עם פתרונות.

כך שתוכלו לפתור את הפיצוץ במהירות האפשרית. אפילו אם מדובר על פיצוץ שמופיע בדירה שהיא לא דירה שלכם. כי ככל שתטפלו בפיצוץ בצורה מהירה יותר, כך תוכלו להחזיר את החיים לשגרה. אם לא תתמודדו עם הפיצוץ כמו שצריך, לא מן הנמנע כי שגרת החיים שלכם עשוי להשתנות. בכל זאת מדובר על מצב שהוא לא מצב כל כך אידיאלי.

יש לכם פיצוץ בצנרת? תיקון פיצוצי צנרת עושים אצל המומחים מא.מ איתור נזילות

תעדכנו את בעל הדירה על הפיצוץ בצנרת

הדבר הראשון שאתם צריכים לבצע זה לעדכן את בעל הדירה על אותו פיצוץ בצנרת. לפני שאתם מזעיקים את הצוות המנוסה של חברת א.מ איתור נזילות. רק ברגע שבעל הדירה יספק את האישור המיוחל, אתם תוכלו לעבור לשלב הבא. בכל זאת אתם לא תרצו שהאחריות על התיקון תהיה על הכתפיים שלכם. מה שגם ככל הנראה בחוזה השכירות כתוב כי האחריות היא האחריות של בעל הדירה.

תסגרו עם חברת אינסטלציה שתגיע מיד

אין זמן לחכות כאשר ישנו פיצוץ בצנרת, כי כל זמן שעובר עלול להיות קריטי. עליכם לבצע תיקון נזילה בהקדם, בכדי שהוא לא יביא לנזק חסר תקדים. לכן אחרי שקיבלתם את האישור מבעל הדירה, עליכם למצוא חברת אינסטלציה. חשוב מאוד שהחברה תגיע בתוך זמן קצר, ולא פחות חשוב שהיא תבצע את התיקון במחיר ראלי. כך שתוכלו להחזיר את החיים לשגרה, ובעל הדירה ישלם על עלות התיקון.

הגעת החברה לביצוע התיקון בדירה

אנו מקווים כי החברה ביחד עם הצוות המנוסה שלה הגיעה אליכם בתוך זמן קצר. החברה תאתר את המקור שממנו התרחש הפיצוץ, והיא כמובן תפעל לתקן את המצב. ברוב המקרים הפתרון האפקטיבי ביותר יהיה החלפת הצנרת שבה התרחש הפיצוץ. אך כמובן שבהתאם למצב בשטח, כך יהיה אפשר לבחור את דרכי הפעולה. בחלק מהמקרים החלפת הצנרת תהיה הפתרון, ובחלק מהמקרים יהיו פתרונות אחרים. הכי חשוב שהמשימה תתבצע על ידי איש מקצוע שמכיר את התחום על בוריו.

 

 

 

הרשמה לניוזלטר
באפשרותכם להירשם לניוזלטר תקדין ולהתעדכן באופן יומי בחדשות המשפטיות החמות ביותר, בתקצירי פסקי הדין החשובים ביותר שניתנו לאחרונה, בעידכוני החקיקה ובעוד מידע חשוב. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את כתובת הדוא"ל שלכם ותקבלו את הניוזלטר לתיבת הדואר שלכם.
הרשם עכשיו
תקדין
תקדין בטוויטר
/HashavimCmsFiles/images/banners/banner-commit.jpg
17 | S:177
קומיט וכל טופס במתנה