שלח לחבר
דף הבית > חדשות משפטיות > כך ניתן לבדוק חברות כמו תקדין בע"מ

חדשות

כך ניתן לבדוק חברות כמו תקדין בע"מ, צילום: freepic
כך ניתן לבדוק חברות כמו תקדין בע"מ
27/12/2021, כתיבת מומחים

את מי נכניס כשותף לעסקי? איך נדע אם אפשר לבטוח באנשים שעמם אנו רוצים לבצע התקשרות? כיצד נבדוק את החברה לפני שפונים אליה או חותמים עימה על חוזה כלשהו.

מדוע שנרצה בכלל לבדוק חברות?

אז מדוע שנרצה בכלל לקבל מידע מקיף על חברות במהלך התקשרות? ובכן, יש לכך סיבות רבות. לא אחת קרה שעסק אמין שהכניס רווחים נאים קרס בגלל אי אמינות של שותפים, ועל כן מומלץ להיות זהירים כאשר מכניסים אנשים מבחוץ בסוד העניינים. לא פעם, חברה אשר נכנסה לחובות, מבקשת להצטרף לחברה אחרת על מנת לכסות על חובותיה, ובכך לגרור את החברה השנייה לבור כלכלי שלפעמים לא קל לצאת ממנו. כמו כן, ישנם מקרים שבהם מדובר במתחרים. חברות שונות המתחזות לשותפות פוטנציאליות מתגלות בסופו של דבר כחברות מתחרות שיש להן אינטרסים לדלות מידע על חברה נתונה ולהשתמש במידע זה לטובתן.

אם נסכם עד עכשיו, ראינו מה עלולות חברות לעשות לחברה שותפה אחת שרק מבקשת להרחיב את פעילותה ולמצוא שותפה נאמנה. אם גם אתם מעוניינים להימנע מבעיות ולבחור את השותפים שלכם בקפידה, כדאי בהחלט להיעזר בחברה המציעה לכם את כל המידע הדרוש על חברה נתונה.

אבל היום הכול גלוי באינטרנט, לא?

ממבט ראשון, נראה כי הכול נמצא באינטרנט. כלומר, אם מדובר בחברה שהסתבכה בחובות ונמצאת לקראת פשיטת רגל, תוכלו למצוא עליה מידע. אבל זה שלא מצאתם מידע חשוד על החברה ברשת האינטרנט, לא אומר שהמידע הזה אינו קיים. לפעמים פסק הדין עוד לא פורסם, כי החברה נמצאת בתהליכים. במקרים אחרים בעל החברה מציג את עצמו בשם אחר במטרה לשוות לעצמו "עבר נקי". אם אתם רוצים להיות מכוסים מכל הכיוונים, כדאי לבדוק היטב את הדברים.

מה אפשר לדעת על שמש את שמש בע"מ?

אם נבדוק לעומק מידע עסקי על חברה ואתם אפילו לא יודעים. חברת Data Check מתמחה באיתור מידע על חברות מכל הסוגים. אם ניקח כדוגמה את שמש את שמש בע"מ, נגלה עליה פרטים רבים. ניתן לראות שמדובר בחברה מחוקה, לבדוק את רשימת בעלי המניות על החברה, לבחון אם יש מידע משפטי או הוצאה לפועל, לראות אם מדובר במתחזים ומהו סיכון ההתקשרות עם החברה. את כל אלה ועוד תוכלו למצוא בחברת Data Check.

הדוחות של Data Check

אם רוצים לקבל את כל המידע הרלוונטי על חברה מסוימת, אין כמו חברת Data Check כדי להציל את המצב. בזכות החברה ניתן לקבל את כל המידע הדרוש, החל ממידע מרוכז ובסיסי שנמצא באתרי אינטרנט, ועד למידע מפורט. הדוחות מציעים מידע על בעלי מניות, תאגידים, כתובת מקורית של החברה או כל מידע אחד שיכול להיות שימושי בזמן נתון. דו"ח מתקדם מאוד יכול גם להעניק לכם מידע על החברה בזמן אמת. כך שאתם תמיד תוכלו לדעת אם חל שינוי בסטטוס של החברה והאם כדאי להמשיך איתה לשלב הבא או לסגת מן החוזה. הדוחות המפורטים האלה נעשים בדיסקרטיות מלאה, מבלי שהצד השני ידע על כך. כי כאשר מדובר בביטחון של החברה שלכם, אין מקום לפשרות. בסופו של דבר זהו לא רק הביטחון הכלכלי שלכם, אלא של משפחתכם הכוללת גם את העובדים ומשפחותיהם.

הרשמה לניוזלטר
באפשרותכם להירשם לניוזלטר תקדין ולהתעדכן באופן יומי בחדשות המשפטיות החמות ביותר, בתקצירי פסקי הדין החשובים ביותר שניתנו לאחרונה, בעידכוני החקיקה ובעוד מידע חשוב. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את כתובת הדוא"ל שלכם ותקבלו את הניוזלטר לתיבת הדואר שלכם.
הרשם עכשיו
תקדין
תקדין בטוויטר
/HashavimCmsFiles/images/banners/banner-commit.jpg
17 | S:127
קומיט וכל טופס במתנה